Menu Zamknij

pomóż nam zabezpieczyć

Domowy budżet.

Pragniemy chronić Mieszkańców Domu przed trudną ekonomicznie rzeczywistością, w której przyszło nam żyć. Nie tracimy nadziei i robimy swoje, jednak nieotrzymanie wystarczającej dotacji na podstawowe potrzeby Domu zmusza nas do proszenia Cię o pomoc. 

Zbiórka na Domowy Budżet

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Suma darowizn: 62,00zł

WALCZYMY O PRZETRWANIE

Domowy Budżet Interwencyjny jako akcja wspierająca Dom w Łopiennie powstała w czasie pandemii.  Wtedy musieliśmy interweniować, ponieważ dbanie o bezpieczeństwo Domowników okazało się jeszcze bardziej wymagające. Dziś te wyzwania mamy już za sobą, ale nadal Domowy Budżet potrzebuje wsparcia ludzi dobrej woli. Zasilając konto Domowego Budżetu pomagasz nam zapewnić Domownikom stabilny dom. Klaudii i Zosi, Anieli i Karolinie, Piotrkowi, Julii… Całej 50-cio osobowej Rodzinie Mieszkańców. Dlatego w swoim imieniu, ale dla Nich – PROSIMY O WSPARCIE. 

ZWYKŁE POTRZEBY, ALE W DUŻYCH ILOŚCIACH

Wiele standardowych artykułów spożywczych czy środków higienicznych musimy na co dzień zapewniać Domownikom w dużej ilości – nasza Rodzina Mieszkańców liczy, aż 50 osób, więc to o kilkanaście razy więcej niż w standardowym gospodarstwie domowym. Jedzenie, leki, chemia gospodarcza czy artykuły higieniczne takie jak mydła w płynie, ręczniki jednorazowe, pieluchy to prozaiczne produkty, które potrafią w związku z dużym zapotrzebowaniem stanowić kosmiczne wydatki dla budżetu. Twoje wsparcie przeznaczymy właśnie na zakup takich produktów.

Wsparcie można przekazywać za pośrednictwem szybkiego przelewu przez stronę internetową Domu, przelewu tradycyjnego (dane poniżej) lub jako darowiznę rzeczową (w postaci wymienionych wyżej artykułów). Zbiórkę na Domowy Budżet wspiera Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei – organizacja pożytku publicznego (www.usmiechnadziei.org).

Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie 
62-213 Łopienno 119 
Numer konta: 71 1090 1375 0000 0000 3700 4665
Tytuł przelewu: Darowizna – Domowy Budżet

Mimo odosobnienia, nie jesteśmy sami. Jednoczy nas modlitwa, w której otaczamy Was miłością.

„…człowiek oraz naród, który się modli, jest zjednoczony z Bogiem, a więc ma największy skarb i nie musi się lękać przyszłości”.