Menu Zamknij

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei

Wierzymy w Bożą Opatrzność,  która pomaga nam w zmaganiach z trudną codziennością, ale niezbitym dowodem na jej  istnienie jest dla nas  Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Uśmiech Nadziei”. Doświadczyliśmy tego nie tylko wtedy, gdy Stowarzyszenie powstało,  ale przekonujemy się o tym również teraz, doświadczając dobra otrzymywanego dzięki jego wsparciu.

W ciągu ostatnich lat przeżywaliśmy momenty, w których wydawało się, że stoimy przed murem, którego nie da się po ludzku przeskoczyć, że doszliśmy do momentu, w którym poziom sił zbliżał się do zera. I właśnie wtedy pojawiali się członkowie naszego Stowarzyszenia, którzy mówili „razem damy radę”, lub „jesteśmy po to, by wspólnie walczyć o dobro Podopiecznych”. To sprawiało, że ponownie zbieraliśmy plany, wypadające nam z bezsilnych rąk i stawaliśmy twardo na ziemi, gotowi do dalszych działań. Wspólnie udało nam się dokonać wielu fantastycznych przedsięwzięć, takich jak organizacja Pikniku Rodzinnego, zakup niezbędnego sprzętu, remonty. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia nasi Mieszkańcy uczestniczą w hipoterapii i choreoterapii, wyjeżdżają na wyjazdy jednodniowe i nie tylko …

Głównym celem Stowarzyszenia jest wsparcie Domu Pomocy Społecznej, dlatego mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje jeszcze wieloma wspaniałymi inicjatywami dla naszych „Pociech”. 

Więcej o Stowarzyszeniu na stronie: www.usmiechnadziei.org

Zostań częścią naszej rodziny
budujmy wspólnie dom miłości