Menu Zamknij

Stwórzmy

Domowy Budżet Interwencyjny.

W czasie zagrożenia, gdy szczególnie dbamy o zdrowie swoje i najbliższych, a kto może #zostajewdomu, my też zostajemy… w Domu naszych Podopiecznych, chroniąc życie najsłabszych – osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Potrzebujemy Twojej pomocy, choć tak trudno o nią prosić, gdy wokół tyle potrzeb. Jednak i my prosimy o wsparcie naszego Domowego Budżetu, który tak jak budżet każdego z nas, nie był gotowy na takie obciążenia.

Zbiórka na Domowy Budżet

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Suma darowizn: 62,00zł

Dlaczego tworzymy Domowy Budżet Interwencyjny?

Potrzeby nadzwyczajne

Ochrona osobista Podopiecznych, Pracowników i Sióstr jest teraz podstawowym celem. Potrzebujemy między innymi: maseczek, rękawiczek, płynów do dezynfekcji rąk oraz powierzchni.

Potrzeby zwyczajne, ale zwielokrotnione

Wiele standardowych środków higienicznych potrzebujemy o wiele więcej, ponieważ jeszcze częściej z nich korzystamy niż zwykle. Mydła w płynie, kremy nawilżające, ręczniki jednorazowe, chusteczki czy żele antybakteryjne (antywirusowe) czy środki czystości (chemia gospodarcza) kupujemy teraz w znacznie większych ilościach.

Fundusz rezerwowy

Gdy zabezpieczymy produkty pierwszej potrzeby, zebrane środki finansowe będą stanowiły rezerwę dla wydatków bezpośrednio na indywidualne potrzeby Podopiecznych – np. na zakup  glukometru dla Marty (400 zł na m-c) czy cewniki do odsysania dróg oddechowych dla Oliwiera. Obecna sytuacja pokazuje nam, że taka finansowa poduszka bezpieczeństwa dla Domu, to coś więcej niż pożądane założenie  teoretyczne – to prawdziwa obrona zdrowia i życia Podopiecznych.

Zbiórkę na Domowy Budżet Interwencyjny technicznie wspiera Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei (www.usmiechnadziei.org)

Wsparcie można przekazywać za pośrednictwem szybkiego przelewu, przelewu tradycyjnego lub w formie rzeczowej (oprócz wymienionych wyżej artykułów przyjmujemy również żywność z długim okresem przydatności do spożycia).

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie 
62-213 Łopienno 119 
Numer konta: 71 1090 1375 0000 0000 3700 4665
Tytuł przelewu: Darowizna – Domowy Budżet Interwencyjny

Mimo odosobnienia, nie jesteśmy sami. Jednoczy nas modlitwa, w której otaczamy Was miłością.

„…człowiek oraz naród, który się modli, jest zjednoczony z Bogiem, a więc ma największy skarb i nie musi się lękać przyszłości”.